Zastanawiasz się nad własnym biznesem w 2024 roku?


Poszukujesz sprawdzonego pomysłu na firmę?


Wypełnij formularz - skontaktujemy się

z Tobą:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marta Szymczak prowadząca działalność gospodarczą wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod firmą: Brown Sugar Esthetical Marta Szymczak. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu umożliwienia Ci skorzystania z naszej promocji oraz przesyłania drogą mailową oraz telefoniczną treści marketingowych (w razie wyrażenia poniżej zgody) znajdziesz w naszej Polityce Prywatności, odpowiednio w pkt II ppkt 1 oraz pkt II ppkt 2. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji. Potwierdzam zapoznanie się z Regulamin Promocji DepilConcept Polska


Zyskaj średnio 20000 zł brutto miesięcznie!

Otwórzcie z nami Wasz salon

DepilConcept w 2024 roku!

Salon DepilConcept może miesięcznie wygenerować przychód nawet ponad 335 000 zł! Z nami to możliwe!

Pomożemy Wam zadbać o rentowny biznes! Pełne wsparcie marketingowe i operacyjne!

Wspólne życie - czas na wspólny biznes?

A może dla niej lub dla niego?


Prowadzenie biznesu we dwoje umożliwia wzajemne uzupełnianie się lub dzielenie wspólnej pasji. Decyzja o otwarciu działalności wraz z bliską nam osobą już od początku eliminuje jeden z częstych problemów spotykanych w biznesie, jakim jest brak zaufania.


Badania wykazały, że wiele domowych dziedzin i pomysłów biznesowych par rozwija się i odnosi coraz większe sukcesy, nie dlatego, że inwestują więcej kapitału, ale dlatego, że wspólnie opracowują pomysły i wkładają wystarczająco dużo wysiłku, aby zadziałały. Możesz się zastanawiać, w jaki kreatywny biznes moglibyśmy się zaangażować, jaki dobry biznes odniósłby sukces?


Nie jest sztuką założyć firmę. Sztuką jest mieć na nią dobry pomysł. Sztuką jest również przetrwać na rynku. W jednym i drugim pomoże franczyza. Nie od dziś wiadomo, że żywotność biznesów na licencji jest znacznie wyższa niż samodzielnych firm.


Przychodzimy Wam z pomocą!

Zmień swoje życie i dołącz franczyzobiorców DepilConcept w 2024 roku!


Masz już dość ciągłej pracy od 8 do wieczora? Masz już dość wiecznego braku czasu dla siebie i rodziny? Chcesz odzyskać kontrolę nad własnym życiem i finansami?Zapraszamy Ciebie w podróż do biznesu trwałej depilacji DepilConcept! Dołącz do osób, które zyskały niezależność finansową, pewność siebie i czas dla rodziny! Myślisz, że to jest możliwe do osiągnięcia?


TAK! Na każdym etapie biznesu będziemy Cię wspierać i pomagać! W naszej sieci pracuje blisko 50 przedsiębiorców posiadających własne salony – wiemy co dla Was jest najważniejsze i priorytetowe!

 • Oszczędzasz czas – realizujemy szkolenia i spotkania dla franczyzobiorców - również online! Raporty i analizy, pracę salonu możesz kontrolować zdalnie np.: z domu!
 • Otrzymujesz pełną kontrolę nad własną pracą i finansami! Z naszym know-how możesz średnio zarabiać 20 000 zł przy obrotach salonu blisko 74 000 zł!
 • My zajmiemy się marketingiem internetowym, szkoleniami pracowników. Pomożemy Ci na każdym kroku, również w działaniach lokalnych!
 • Czas na realizację marzeń swoich i najbliższych!


Usługi beauty to segment rynku, który z roku na rok rośnie. Kamil Miciałkiewicz, menedżer ds. rozwoju sieci DepilConcept Polska, mówi, że Polki dbają o siebie i nie oszczędzają na urodzie, co potwierdzają wyniki firmy. – Gabinety trwałej depilacji to typ działalności, w której dzięki relacjom i profesjonalnym usługom franczyzobiorca może zbudować stabilny biznes oparty o lojalność klientek. Jest to możliwe, tym bardziej że zabiegi trwałej depilacji stały się usługami czysto higienicznymi, zaś gładka skóra wymaga dbania oraz powtarzania zabiegów. Jest więc powtarzalna i buduje lojalność – wyjaśnia Kamil Miciałkiewicz. […]


Dzięki temu trendowi firma od kilku lat odnotowuje wzrosty sprzedaży usług trwałej depilacji. Menedżer dodaje, że w kwietniu tego roku padł kolejny sprzedażowy rekord w jednym z salonów franczyzowych – 234 000 zł. – Średnia miesięczna sprzedaż w naszych gabinetach wzrosła o 36 proc. w stosunku do poprzedniego roku. Bardzo dobrych wyników spodziewamy się również za ostatnie miesiące 2022 roku. […]


Dobre wyniki sprzedażowe gabinetów przekładają się na rosnące zainteresowanie franczyzą marki.W tym roku firma uruchomiła 16 nowych gabinetów licencyjnych, w przygotowaniu jest 20 kolejnych.


Przyszły rok DepilConcept zamierza zamknąć z liczbą 90 salonów kosmetycznych..

Zostań przedsiębiorcą z DepilConcept!

Wasza niezależność
i samodzielność przy pełnym wsparciu DepilConcept!

Więcej czasu dla najbliższych!

Wspólny rentowny biznes!

Krok po korku prowadzimy

Was do sukcesu!

 • Średni miesięczny zysk to 20 000 zł brutto!
 • Szybki zwrot z inwestycji
 • 13 lat doświadczenia na rynku!
 • Największa sieć trwałej depilacji w Polsce!
 • 91 salonów w całym kraju! Ponad 230 na świecie!
 • Rosnący potencjał rynku.
 • Biznes odporny na kryzys tzw. "efekt szminki"!

Dlaczego warto wybrać franczyzę DepilConcept?

 • Sprawdzony koncept biznesowy.
 • Unikalne know-how.
 • Stałe wsparcie w prowadzeniu salonu oraz lokalnym marketingu.
 • Szkolenia, konferencje i analizy.
 • Nie wymagamy znajomości branży kosmetycznej!
 • Wyłączność na danym obszarze.

Średni miesięczny przychód salonu to 74 000 zł!**

Najlepszy wynik miesięczny salonu i rekord sieci to 335 000 zł!*

*Dane za 2022 **2023

Nagroda BusinessWomen Awards 2021!

Lider franczyzy dla kobiet

w branży kosmetycznej

Wybierz odpowiedni PLAN INWESTYCJI dla Ciebie!

DepilBiznes RENTAL


99 700 zł netto

opcja z urządzeniem SHR w najmie (lub leasing)


+ Adaptacja lokalu: od 80 do 150 tys. złotych, w zależności o stanu lokalu.


Opłaty miesięczne

miesięczna opłata franczyzowa: 2 tys. zł netto,

miesięczna opłata marketingowa: 2 tys. zł netto.

miesięczna opłata za 2 urządzenie 1 tys. zł netto.

DepilBiznes STANDARD

Najczęściej wybierany pakiet!


139 700 zł netto

opcja z 1 urządzeniem SHR w zakupie.


+ Adaptacja lokalu: od 80 do 150 tys. złotych, w zależności o stanu lokalu.


Opłaty miesięczne

miesięczna opłata franczyzowa: 2 tys. zł netto,

miesięczna opłata marketingowa: 2 tys. zł netto.

miesięczna opłata za 2 urządzenie 1 tys. zł netto.

DepilBiznes DYNAMIC


179 700 zł netto

opcja z 2 urządzeniami SHR w zakupie.


+ Adaptacja lokalu: od 80 do 150 tys. złotych, w zależności o stanu lokalu.


Opłaty miesięczne

miesięczna opłata franczyzowa: 2 tys. zł netto, miesięczna opłata marketingowa: 2 tys. zł netto. miesięczna opłata za 2 urządzenie 1 tys. zł netto.

Icon

Wybrane OPINIE mam franczyzobiorczyń
w sieci DepilConcept:

Martyna Błaszczyk

franczyzobiorczyni dwóch salonów w Szczecinie.Marzenie Martyny Błaszczyk ziściło się w połowie marca 2018 roku – w lewo brzeżnej części Szczecina ruszył jej własny gabinet DepilConcept. Biznes franczyzobiorczyni rozwijał się na tyle dobrze, że już po czterech miesiącach zaczęła myśleć o uruchomieniu kolejnego gabinetu w Szczecinie. Przygotowania do otwarcia trwały kilka miesięcy. W grudniu 2019 roku podpisała drugą umowę licencyjną z DepilConcept

Agnieszka Koziarska-Wilkowiecka

franczyzobiorczyni salonu w Tomaszowie
i Piotrkowie.


Gabinet w Tomaszowie ruszył w drugiej połowie kwietnia tego roku. Agnieszka Koziarska-Wilkowiecka nie korzystała z leasingu, więc całkowity koszt inwestycji zamknął się w kwocie ok. 150 tys. zł. Franczyzobiorczyni zatrudnia dziś dwie kosmetyczki oraz menedżerkę salonu (sama jeszcze pracuje na etacie w innej firmie). Mówi, że po kilku pierwszych miesiącach jest zadowolona z biznesu.

Agnieszka Niedbała

franczyzobiorczyni od 10 lat salonu na Woli w Warszawie.


Specjalizacja jest naszym atutem, odróżnia nas od lokalnej konkurencji. Większość gabinetów kosmetycznych zajmuje się wszystkim po trochu, co oznacza, że żadna z tych dziedzin najczęściej nie jest na najwyższym poziomie. My mamy tylko depilację, ale jesteśmy w tym najlepsi

Jak wygląda droga do franczyzobiorcy salonu DepilConcept?

Czas trwania procesu rekrutacji i przygotowania do wejścia do systemu jest uzależniony od zaangażowania oraz dostępności kandydata. Zazwyczaj zajmuje to od około 2-3 miesięcy. Przed otwarciem salonu franczyzobiorca z pracownikami przechodzi tygodniowe szkolenie wstępne w centrali firmy w Piasecznie pod Warszawą. Poniżej prezentujemy przebieg procesu:


ETAP 1 > POZNAJMY SIĘ (Już na tym etapie jesteś!)


1. Wypełnienie formularza - Wypełnij formularz (znajdziesz go tutaj) w którym wyjaśnisz dlaczego ubiegasz się o franczyzę DepilConcept, jaka lokalizacja Ciebie interesuje oraz możesz napisać pytania, które pomogą Ci przybliżyć dochodowy biznes DepilConcept.


2. Mail informacyjny – Broszura Informacyjna Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas Broszurę Informacyjną na temat działania sieci DepilConcept w Polsce. Od teraz możesz bezpośrednio kontaktować się z Twoim opiekunem: telefonicznie lub mailowo.


3. Kontakt z Działem Franczyzy Po wysłaniu do Ciebie maila skontaktujemy się z Tobą w celu rozmowy na temat możliwości otwarcie w danej lokalizacji salonu DepilConcept, możliwości finansowania inwestycji oraz odpowiemy na każde pytanie dotyczące współpracy.


4. Oferta – Plan inwestycji oraz sprzedaży Po rozmowie telefonicznej prześlemy Tobie m.in.: Plan Inwestycji oraz sprzedaży – dzięki temu będzie możliwe dokładne oszacowanie zyskowności planowanej inwestycji oraz możliwość wyboru konkretnej lokalizacji.


5. Spotkanie w Centrali firmy. Jeżeli Twoja kandydatura spełni nasze oczekiwania oraz nasz pomysł na biznes będzie tym czego oczekujesz zaprosimy Ciebie na spotkanie do centrali firmy w Piasecznie w celu omówienia szczegółów współpracy oraz Umowy.ETAP 2 > UMOWA I PRZYGOTOWANIE SALONU DO OTWARCIA


1. Podpisanie Umowy to najbardziej wyczekiwany moment – podpisanie Umowy Franczyzy. Po tym czasie dedykowany opiekun z Działu Wsparcia rozpoczyna prace nad wspólnym wyborem lokalizacji salonu w danym mieście, projektem aranżacji salonu i remontem, rekrutacją pracowników oraz rozpoczęciem lokalnych działań marketingowych.

ETAP 3 > OTWARCIE SALONU


1. Tygodniowe szkolenie wstępne Przed otwarciem gabinetu konieczne będzie odbycie tygodniowego szkolenia wstępnego z zespołem w centrali firmy.


2. Kontakt telefoniczny z Klientami na START! Po powrocie ze szkolenia pierwszym zadaniem będzie zaproszenie zainteresowanych Klientów na konsultację i pierwszy zabieg trwałej depilacji. Otrzymujesz już bazę klientów pozyskaną z prowadzonej kampanii reklamowej oraz pracujesz już w dedykowanym systemie CRM.


3. Uroczyste otwarcie salonu, w wyjątkowej oprawie. Wizyty pierwszych klientów – pierwsze konsultacje, pierwsze zabiegi. W ramach wsparcia operacyjnego działania salonu na 1-2 dni z centrali firmy są dedykowani opiekunowie.


4. Szkolenia, analizy i raporty. Po otwarciu salonu będziesz zapraszany na comiesięczne analizy wyników, szkolenia sprzedażowe i marketingowe oraz na spotkania dedykowane dla całej sieci w Polsce franczyzobiorców, managerów oraz pracowników salonów – dzięki temu podczas współpracy będzie możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji oraz zdobywania nowej wiedzy z zakresu kosmetyki oraz prowadzenia biznesu.

Nasz model biznesowy opiera się na trzech solidnych filarach marki

Precyzja i szybkość

DepilConcept oferuje wyłącznie zabiegi depilacji i fototerapii. Tak wąska specjalizacja oraz profesjonalna obsługa to gwarancja precyzji i szybkości świadczonych usług.

Jakość i przystępna cena

Wysoką jakość usług zapewniają nowoczesne urządzenia, kosmetyki oraz profesjonalizm pracowników, dzięki temu DepilConcept oferuje najatrakcyjniejszą na rynku relację pomiędzy ceną, jakością i zakresem usług.

Rentowność

Biznes musi przynosić zyski, dlatego koncepcja biznesowa DepilConcept została tak opracowana, aby umożliwić osiągnięcie rentowności już od pierwszego miesiąca działalności.

Podstawą modelu jest synergia DepilConcept z franczyzobiorcami w dążeniu do wspólnego sukcesu oraz wyznaczonych celów.

Kompleksowe wsparcie w biznesie

Siłą systemu DepilConcept jest kompleksowe wsparcie oraz bliska współpraca w celu osiągniecia zysku już w pierwszym miesiącu działania salonu. Pomagamy w wyborze najlepszego lokalu, przygotowujemy projekt oraz dostarczamy konieczne wyposażenie wnętrza. Zapewniamy profesjonalne szkolenia teoretyczne i praktyczne dla franczyzobiorców, managerów oraz pracowników (kosmetyczek i kosmetolożek) przez cały okres współpracy. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Ważnym elementem jest wsparcie operacyjne w rekrutacji pracowników, funkcjonowaniu gabinetu - w zakresie sprzedaży oraz obsługi klienta na najwyższym poziomie. Dedykowany dział marketingu realizuje strategie i plan marketingowy dla marki oraz prowadzi skuteczne kampanie reklamowe w celu pozyskania nowych Klientów dla gabinetów, wykorzystując przy tym nowoczesne technologie i narzędzia zwiększające efektywność realizowanych działań. Wspieramy franczyzobiorców w lokalnych działaniach marketingowych. Dysonujemy również sprawdzoną technologią urządzeń do trwałej depilacji i własnym serwisem – jest to gwarancją ciągłości prowadzenia biznesu np.: urządzenia zastępcze na czas napraw. Razem dbamy o wysoką jakość obsługi i usług.

Poprzez regularne i profesjonalne szkolenia teoretyczne oraz praktyczne stale dbamy o najwyższą jakość usług trwałej depilacji w salonach DepilConcept. Niezależnie od tego, w którym salonie wykonasz zabieg standard będzie zawsze ten sam – najwyższy. Realizujemy stały monitoring zabiegów w gabinetach oraz badamy i analizujemy jakość obsługi w celu wdrażania nowych standardów.


Angażujemy franczyzobiorców w tworzenie nowych rozwiązań. Aktywnie biorą oni udział w pracach nad komunikacją marki, oferowanymi usługami, obsługą klienta oraz wdrażaniu nowych rozwiązań operacyjnych ułatwiających pracę salonu. Franczyzobiorcy aktywnie wspierają ogólnopolskie programy i akcje specjalne mające na celu wsparcie potrzebującym m.in.: „Piękna, bo zdrowa” – wsparcie profilaktyki onkologicznej kobiet, „Wspieram Mój Szpital” – wsparcie szpitali w okresie pandemii, „Pomagamy Włochaczom” – wsparcie schronisk dla zwierząt. Razem możemy więcej!


Dołącz do nas! Zapraszamy na pokład!

Biznes odporny na kryzys!

Wzrost sprzedaży +31% r/r w 2022 roku!

*Dane za 2021 rok.

Gładki biznes związany w usługami trwałej depilacji jest odporny na kryzys m.in.: związany z falami pandemii Covid-19 czy wojną na Ukrainie. Potwierdzeniem są wyniki 73 salonów w ramach sieci DepilConcept.Średnia sprzedaży w 2022 wzrosła +31% w stosunku do 2021 roku.W grudniu 2022 odnotowaliśmy NOWE REKORDY w sieci franczyzowej.W całej sieci średnia sprzedaży w 2022 roku wyniosła 74 000 zł – są to najlepsze wyniki od 12 lat marki DepilConcept w Polsce!


Salony DepilConcept to już 2% rynku beauty w Polsce! Krzywa trendu wskazuje, że 2023 roku powinny być przekroczone aktualne rekordy sprzedaży!


Najlepszy salon w 2023 roku osiągnął wynik 335 000 zł!


Dodatkowo wyniki potwierdzają BRAK SEZONOWOŚCI BIZNESU w osiąganiu zaplanowanych zysków! Duży wpływ mają tu działania marketingowe realizowane przez franczyzodawcę dla franczyzobiorców.

Dołącz do największej sieci salonów trwałej depilacji w Polsce!

Wróć do góry