Zastanawiasz się nad rentowną inwestycją w 2023 roku? Poszukujesz atrakcyjnego zysku?


Wypełnij formularz - skontaktujemy się

z Tobą:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marta Szymczak prowadząca działalność gospodarczą wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod firmą: Brown Sugar Esthetical Marta Szymczak. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu umożliwienia Ci skorzystania z naszej promocji oraz przesyłania drogą mailową oraz telefoniczną treści marketingowych (w razie wyrażenia poniżej zgody) znajdziesz w naszej Polityce Prywatności, odpowiednio w pkt II ppkt 1 oraz pkt II ppkt 2. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji. Potwierdzam zapoznanie się z Regulamin Promocji DepilConcept Polska


Zarabiaj razem z nami.

10% miesięcznie!

Zainwestuj na rentownym rynku beauty w 2023 roku!

* Średni zysk przy kwocie inwestycji 160 000 tys. zł oraz miesięcznych obrotach salonu wysokości 60 tys. zł

Zarabiaj na perspektywicznym rynku usług beauty w Polsce! Zyskaj 10% miesięcznie od kwoty inwestycji!*

Stwórz Twój zyskowny portfel inwestycyjny

z rentownym rynkiem beauty!

Lokaty bankowe

W lipcu br. oporcentowanie sięgneło do 7% w sakli roku przy spełnieniu okreslonych warunków.

Przeciętna opłacalność inwestycji w mieszkanie to wciąż 4,5% netto.

Rynek najmu

Odnotowywana słabość polskiego parkietu i wskazania na trwanie rynku niedźwiedzia.

Akcje

Wartość rynku usług hair&beauty w Polsce szacuje się na blisko 60 mld zł.

DepilConcept to 2% rynku beauty w Polsce w 2022 r.

Rynek Beauty


Przeczytaj poniżej więcej na temat inwestycji

Piękno w cenie w 2023 roku!

Usługi beauty to segment rynku, który z roku na rok rośnie. Kamil Miciałkiewicz, menedżer ds. rozwoju sieci DepilConcept Polska, mówi, że Polki dbają o siebie i nie oszczędzają na urodzie, co potwierdzają wyniki firmy. – Gabinety trwałej depilacji to typ działalności, w której dzięki relacjom i profesjonalnym usługom franczyzobiorca może zbudować stabilny biznes oparty o lojalność klientek. Jest to możliwe, tym bardziej że zabiegi trwałej depilacji stały się usługami czysto higienicznymi, zaś gładka skóra wymaga dbania oraz powtarzania zabiegów. Jest więc powtarzalna i buduje lojalność – wyjaśnia Kamil Miciałkiewicz. […]


Dzięki temu trendowi firma od kilku lat odnotowuje wzrosty sprzedaży usług trwałej depilacji. Menedżer dodaje, że w kwietniu tego roku padł kolejny sprzedażowy rekord w jednym z salonów franczyzowych – 234 000 zł. – Średnia miesięczna sprzedaż w naszych gabinetach wzrosła o 36 proc. w stosunku do poprzedniego roku. Bardzo dobrych wyników spodziewamy się również za ostatnie miesiące 2022 roku. […]


Dobre wyniki sprzedażowe gabinetów przekładają się na rosnące zainteresowanie franczyzą marki.


W tym roku firma uruchomiła 13 nowych gabinetów licencyjnych, w przygotowaniu jest 10 kolejnych.


Przyszły rok DepilConcept zamierza zamknąć z liczbą 80 salonów kosmetycznych..

Lokaty bankowe? Zysk do 7%!

Z miesiąca na miesiąc obserwujemy wzrost oprocentowania lokat bankowych. Mając jednak na uwadze skokowy wzrost inflacji oraz podatek Belki na ten moment depozyty te nie pozwalają raczej cieszyć się zawrotną stopą zwrotu zapewniającą rzeczywisty zysk.


W tej sytuacji warto szukać depozytów pozwalających w jak największym stopniu niwelować negatywny efekt rosnących cen.


W lipcowym rankingach osiągnęliśmy 7% oprocentowanie w niektórych kategoriach, a przed końcem miesiąca spodziewamy się jeszcze lepszych ofert.

Wynajem na rynku nieruchomości? Zysk do 4,5 %

Wojna na Ukrainie wywołała w Polsce ogromny popyt na mieszkania na wynajem.


Na szczęście w maju sytuacja zaczęła się uspokajać. Czynsze najmu nie rosły już w tak zawrotnym tempie, choć w większości badanych przez nas miast nadal rosły. Wciąż bardzo rozgrzany jest rynek najmu w Trójmieście, Krakowie i Rzeszowie. W Gdańsku i Gdyni stawki w maju były aż o 28% wyższe niż w styczniu. Spadki w porównaniu do kwietnia odnotowaliśmy w Bydgoszczy (-4%), Toruniu (-3%), Katowicach (-2%), Szczecinie (-2%) i Białymstoku (-2%). To jednak niewiele w porównaniu do wzrostów, które pojawiły się w poprzednich miesiącach.Patrząc na zmiany jakie pojawiły się od stycznia nie ma ani jednego miasta, w którym koszty najmu spadły, a średni wzrost wynosi aż 16%. Z kolei w porównaniu do poziomu przed rokiem, koszty najmu są średnio o 25% wyższe.
W maju 2022 Liczba ogłoszeń wzrosła. Z kolei koszty najmu spadły w porównaniu z kwietniem w 5 z 16 badanych miast. Najmocniej w Bydgoszczy (-4%) i Toruniu (-3%). Z kolei ponownie znacząco wzrosły stawki najmu w Gdańsku (8%) i Gdyni (5%). W tym pierwszym mieście jest już o 41% drożej niż przed rokiem. Należy jednak dodać, że koszty najmu rosną zdecydowanie wolniej niż raty kredytów. Dla przykładu w Warszawie rata kredytu jest aż o 1 597 zł wyższa niż koszt najmu i to przy maksymalnym (35 lat) okresie spłaty. Młodym będzie więc bardzo trudno przenieść się z lokalu najmowanego do własnego. Nie pomoże w tym nowy program „Mieszkanie bez wkładu własnego” i to nawet po ogłoszonych już zmianach. Warto byłoby natomiast rozważyć przywrócenie programu „Rodzina na swoim”, gdzie przez 8 lat około połowę odsetek opłacało Państwo.Przeciętna opłacalność inwestycji w mieszkanie to wciąż 4,5% nettoPo raz kolejny obliczyliśmy rentowność inwestycji w mieszkanie na wynajem, kupowane bez udziału kredytu. Zakładając zakup po cenach majowych oraz jego wynajem po stawkach z tego samego okresu, rentowność netto wynosi średnio 4,5% netto. To przy założeniu, że mieszkanie ma 50 m2 i jest wynajmowane przez pełne 12 miesięcy w roku. Wyliczenie uwzględnia wszystkie koszty, czyli prowizję pośrednika (3%), PCC (2%) przy założeniu, że kupujemy z rynku wtórnego, taksę notarialną i wypisy, odświeżenie po zakupie, meble, cykliczne nakłady na odświeżenie i drobne naprawy, ubezpieczenie nieruchomości, podatek ryczałtowy (8,5%) oraz zarządzanie najmem (10% od przychodu).


Przy jednym miesiącu pustostanu, kiedy to czynsz do administracji nie jest ponoszony przez najemców i stanowi koszt dla wynajmującego, rentowność wynosi 4% netto. Opłacalność takiej inwestycji jest więc niemal identyczna jak przed miesiącem.

Inwestycje na GPW? Zysk o wysokim ryzykuW I połowie 2022 r. na Głównym Rynku akcji GPW największy udział w obrocie mieli inwestorzy zagraniczni. Wyniósł on 63 proc., o 8 pkt. proc. więcej w porównaniu z poprzednim rokiem. Był to najwyższy udział w pierwszym półroczu w ciągu ostatnich 10 lat" – podała warszawska Giełda Papierów Wartościowych.


03.08.2022 WIG20 spadł o ok. 1,5 proc. i wyraźnie odstawał od odbijających rynków bazowych, co pokazuje słabość polskiego parkietu i wskazuje na trwanie rynku niedźwiedzia. Słabość jest kontynuowana na spółkach z sektora bankowego, co nie napawa optymizmem.

Inwestycja na rynku beauty? Średni zysk roczny 120%!

Rynek jest odporny na kryzysy – zawdzięcza to m.in.: „efektowi szminki” – jest to teoria zaproponowana przez profesor Juliet Schor w 1999 roku w jej książce pt. "The Over-Spent American". Schor wysunęła hipotezę, że gdy nadchodzą gorsze czasy, konsumenci i tak nadal kupują kosmetyki - to taki mały luksus, który dobrze wpływa na ich emocjonalność. Przekłada się to zdecydowanie również za zabiegi kosmetyczne do których zaliczana jest m.in.: trwała depilacja czy fotoodmładzanie.


Sieć franczyzowa DepilConcept to już 2% rynku beauty w Polsce!


Perspektywiczny rynek beauty w Polsce:

 • W trakcie pojedynczej wizyty w salonie hair & beauty kobiety wydają średnio 148 złotych. Mężczyźni prawie o połowę mniej!
 • W 2017 roku z usług salonów piękności skorzystało niemal 2 razy więcej mężczyzn niż w 2010.
 • 41% salonów w tej branży działa powyżej 5 lat i ma ugruntowaną pozycję.
 • 63% salonów w Polsce to firmy zatrudniające od 1 do 5 pracowników.
 • 41% salonów obsługuje w ciągu miesiąca ponad 200 klientów (około 7 klientów dziennie).
 • 85% salonów w Polsce prowadzi sprzedaż produktów komplementarnych i udostępnia swoim klientom profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej.
 • 93,66% poza szeroką ofertą usług kosmetycznych i fryzjerskich, prowadzi sprzedaż bonów podarunkowych.
 • 50% placówek oferuje programy lojalnościowe.

Rynek jest odporny na kryzysy – zawdzięcza to m.in.: „efektowi szminki” – jest to teoria zaproponowana przez profesor Juliet Schor w 1999 roku w jej książce pt. "The Over-Spent American". Schor wysunęła hipotezę, że gdy nadchodzą gorsze czasy, konsumenci i tak nadal kupują kosmetyki - to taki mały luksus, który dobrze wpływa na ich emocjonalność. Przekłada się to zdecydowanie również za zabiegi kosmetyczne do których zaliczana jest m.in.: trwała depilacja czy fotoodmładzanie.


Duże znaczenie w prowadzeniu biznesu beauty, w czasie kryzysu ma to, czy nasz gabinet należy do dużej sieci, znanej i rozpoznawalnej marki. W sieci każdy inwestor ma większą stabilność biznesu oraz zaplanowane i wdrażane rozwiązania marketingowe i operacyjne, których efektem ma być ochrona prowadzonego biznesu, przy zachowaniu jak największej możliwej rentowności.

Rekomendowaną inwestycją jest otwarcie salonu DepilConcept w ramach systemu franczyzowego. Inwestor otrzymuje kompleksowe wsparcie w prowadzaniu biznesu przez managera salonu oraz marketingowe w celu realizacji celów sprzedażowych wpływających na rentowność biznesu. Więcej informacji poniżej:

 • Wartość rynku usług hair&beauty w Polsce szacuje się na blisko 60 mld zł.
 • Działa na nim ponad 130 tysięcy salonów urody: fryzjerów, kosmetyczek, ale też salonów odnowy biologicznej, masażu i tatuażu.
 • Salony zatrudniają 300 tys. osób!
 • Rynek charakteryzuje się dużym rozdrobnieniem. Zazwyczaj są to małe firmy - Od 1 do 10 pracowników.
 • 115 złotych średnio wydają Polacy w trakcie jednorazowej wizyty w salonie hair & beauty - mieszkańcy Warszawy aż 173 złote.

Biznes odporny na kryzys!

Wzrost sprzedaży +56% r/r w 2021 roku!

*Dane za 2021 rok

Gładki biznes związany w usługami trwałej depilacji jest odporny na kryzys m.in.: związany z falami pandemii Covid-19 czy wojną na Ukrainie. Potwierdzeniem są wyniki 67 salonów w ramach sieci DepilConcept.


Średnia sprzedaży w 2021 wzrosła +56% w stosunku do 2020 roku.


W marcu i kwietniu 2022 odnotowaliśmy NOWE REKORDY w sieci franczyzowej. Najlepszy salon osiągnął wynik 235 000 zł (04.2022), w całej sieci średnia sprzedaży wyniosła 94 000 zł (04.2022) – są to najlepsze wyniki od 11 lat marki DepilConcept w Polsce! W listopadzie 2022 roku średnia była większa o +20% w stosunku do roku poprzedniego.


Salony DepilConcept to już 2% rynku beauty w Polsce!


Krzywa trendu wskazuje, że 2023 roku powinny być przekroczone aktualne rekordy sprzedaży!


Dodatkowo wyniki potwierdzają BRAK SEZONOWOŚCI BIZNESU w osiąganiu zaplanowanych zysków! Duży wpływ mają tu działania marketingowe realizowane przez franczyzodawcę dla franczyzobiorców.

Dlaczego warto zainwestować we franczyzę DepilConcept w 2023 roku?!

 • Średni miesięczny zysk to 16 000 zł!
 • Szybki zwrot z inwestycji
 • 12 lat doświadczenia na rynku!
 • Największa sieć trwałej depilacji w Polsce.
 • 67 salonów w całym kraju! 10 już w przygotowaniu!
 • Rosnący potencjał rynku.
 • Biznes odporny na kryzys.

 • Sprawdzony koncept biznesowy.
 • Unikalne know-how.
 • Stałe wsparcie w prowadzeniu salonu oraz lokalnym marketingu.
 • Szkolenia, konferencje i analizy.
 • Nie wymagamy znajomości branży kosmetycznej!
 • Wyłączność na danym obszarze.
 • Planowany dynamiczny rozwój w 2023 roku!

Wybierz odpowiedni PLAN INWESTYCJI dla Ciebie!

DepilBiznes RENTAL


79 700 zł netto

opcja z urządzeniem SHR w najmie (lub leasing)


+ Adaptacja lokalu: od 20 do 50 tys. złotych, w zależności o stanu lokalu.


Opłaty miesięczne

miesięczna opłata franczyzowa: 1,5 tys. zł netto,

miesięczna opłata marketingowa: 1,5 tys. zł netto.

miesięczna opłata za 2 urządzenie: 500 zł netto.

DepilBiznes STANDARD

Najczęściej wybierany przez franczyzobiorców.


119 700 zł netto

opcja z 1 urządzeniem SHR

+ Adaptacja lokalu: od 20 do 50 tys. złotych, w zależności o stanu lokalu.


Opłaty miesięczne

miesięczna opłata franczyzowa: 1,5 tys. zł netto, miesięczna opłata marketingowa: 1,5 tys. zł netto .miesięczna opłata za 2 urządzenie: 500 zł netto.

DepilBiznes DYNAMIC


159 700 zł netto

opcja z 2 urządzeniami SHR.


+ Adaptacja lokalu: od 20 do 50 tys. złotych, w zależności o stanu lokalu.


Opłaty miesięczne

miesięczna opłata franczyzowa: 1,5 tys. zł netto, miesięczna opłata marketingowa: 1,5 tys. zł netto. miesięczna opłata za 2 urządzenie: 500 zł netto.

Nagroda BusinessWomen Awards 2021!

Lider franczyzy dla kobiet

w branży kosmetycznej

Wybrane OPINIE franczyzobiorców DepilConcept:

Martyna Błaszczyk

franczyzobiorczyni dwóch salonów w Szczecinie.


Marzenie Martyny Błaszczyk ziściło sięw połowie marca 2018 roku – w lewobrzeż-nej części Szczecina ruszył jej własny gabi-net Depil Concept. Biznes franczyzobior-czyni rozwijał się na tyle dobrze, że już poczterech miesiącach zaczęła myśleć o uru-chomieniu kolejnego gabinetu w Szczeci-nie. Przygotowania do otwarcia trwały kilkamiesięcy. W grudniu 2019 roku podpisaładrugą umowę licencyjną z DepilConcept

Agnieszka Koziarska-Wilkowiecka

franczyzobiorczyni salonu w Tomaszowie i Piotrkowie.


Gabinet w Tomaszowie ruszył w drugiej połowie kwietnia tego roku. Agnieszka Koziarska-Wilkowiecka nie korzystała z leasingu, więc całkowity koszt inwestycji zamknął się w kwocie ok. 150 tys. zł. Franczyzobiorczyni zatrudnia dziś dwie kosmetyczki oraz menedżerkę salonu (sama jeszcze pracuje na etacie w innej firmie). Mówi, że po kilku pierwszych miesiącach jest zadowolona z biznesu.

Agnieszka Niedbała

franczyzobiorczyni od 10 lat salonu na Woli w Warszawie.


Specjalizacja jest naszym atutem, odróżnia nas od lokalnej konkurencji. Większość gabinetów kosmetycznych zajmuje się wszystkim po trochu, co oznacza, że żadna z tych dziedzin najczęściej nie jest na najwyższym poziomie. My mamy tylko depilację, ale jesteśmy w tym najlepsi

Średni miesięczny przychód salonu to 94 000 zł!* Najlepszy wynik i rekord sieci 235 000 zł!*

*Dane za kwiecień 2022

Jak wygląda droga do franczyzobiorcy

salonu DepilConcept?

Czas trwania procesu rekrutacji i przygotowania do wejścia do systemu jest uzależniony od zaangażowania oraz dostępności kandydata. Zazwyczaj zajmuje to od około 2-3 miesięcy. Przed otwarciem salonu franczyzobiorca z pracownikami przechodzi tygodniowe szkolenie wstępne w centrali firmy w Piasecznie pod Warszawą. Poniżej prezentujemy przebieg procesu:


ETAP 1 > POZNAJMY SIĘ (Już na tym etapie jesteś!)


1. Wypełnienie formularza - Wypełnij formularz (znajdziesz go tutaj) w którym wyjaśnisz dlaczego ubiegasz się o franczyzę DepilConcept, jaka lokalizacja Ciebie interesuje oraz możesz napisać pytania, które pomogą Ci przybliżyć dochodowy biznes DepilConcept.


2. Mail informacyjny – Broszura Informacyjna Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas Broszurę Informacyjną na temat działania sieci DepilConcept w Polsce. Od teraz możesz bezpośrednio kontaktować się z Twoim opiekunem: telefonicznie lub mailowo.


3. Kontakt z Działem Franczyzy Po wysłaniu do Ciebie maila skontaktujemy się z Tobą w celu rozmowy na temat możliwości otwarcie w danej lokalizacji salonu DepilConcept, możliwości finansowania inwestycji oraz odpowiemy na każde pytanie dotyczące współpracy.


4. Oferta – Plan inwestycji oraz sprzedaży Po rozmowie telefonicznej prześlemy Tobie m.in.: Plan Inwestycji oraz sprzedaży – dzięki temu będzie możliwe dokładne oszacowanie zyskowności planowanej inwestycji oraz możliwość wyboru konkretnej lokalizacji.


5. Spotkanie w Centrali firmy. Jeżeli Twoja kandydatura spełni nasze oczekiwania oraz nasz pomysł na biznes będzie tym czego oczekujesz zaprosimy Ciebie na spotkanie do centrali firmy w Piasecznie w celu omówienia szczegółów współpracy oraz Umowy.ETAP 2 > UMOWA I PRZYGOTOWANIE SALONU DO OTWARCIA


1. Podpisanie Umowy to najbardziej wyczekiwany moment – podpisanie Umowy Franczyzy. Po tym czasie dedykowany opiekun z Działu Wsparcia rozpoczyna prace nad wspólnym wyborem lokalizacji salonu w danym mieście, projektem aranżacji salonu i remontem, rekrutacją pracowników oraz rozpoczęciem lokalnych działań marketingowych.

ETAP 3 > OTWARCIE SALONU


1. Tygodniowe szkolenie wstępne Przed otwarciem gabinetu konieczne będzie odbycie tygodniowego szkolenia wstępnego z zespołem w centrali firmy.


2. Kontakt telefoniczny z Klientami na START! Po powrocie ze szkolenia pierwszym zadaniem będzie zaproszenie zainteresowanych Klientów na konsultację i pierwszy zabieg trwałej depilacji. Otrzymujesz już bazę klientów pozyskaną z prowadzonej kampanii reklamowej oraz pracujesz już w dedykowanym systemie CRM.


3. Uroczyste otwarcie salonu, w wyjątkowej oprawie. Wizyty pierwszych klientów – pierwsze konsultacje, pierwsze zabiegi. W ramach wsparcia operacyjnego działania salonu na 1-2 dni z centrali firmy są dedykowani opiekunowie.


4. Szkolenia, analizy i raporty. Po otwarciu salonu będziesz zapraszany na comiesięczne analizy wyników, szkolenia sprzedażowe i marketingowe oraz na spotkania dedykowane dla całej sieci w Polsce franczyzobiorców, managerów oraz pracowników salonów – dzięki temu podczas współpracy będzie możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji oraz zdobywania nowej wiedzy z zakresu kosmetyki oraz prowadzenia biznesu.

Nasz model biznesowy opiera się na trzech solidnych filarach marki

Precyzja i szybkość

DepilConcept oferuje wyłącznie zabiegi depilacji i fototerapii. Tak wąska specjalizacja oraz profesjonalna obsługa to gwarancja precyzji i szybkości świadczonych usług.

Jakość i przystępna cena

Wysoką jakość usług zapewniają nowoczesne urządzenia, kosmetyki oraz profesjonalizm pracowników, dzięki temu DepilConcept oferuje najatrakcyjniejszą na rynku relację pomiędzy ceną, jakością i zakresem usług.

Rentowność

Biznes musi przynosić zyski, dlatego koncepcja biznesowa DepilConcept została tak opracowana, aby umożliwić osiągnięcie rentowności już od pierwszego miesiąca działalności.

Podstawą modelu jest synergia DepilConcept z franczyzobiorcami w dążeniu do wspólnego sukcesu oraz wyznaczonych celów.

Kompleksowe wsparcie w biznesie

Siłą systemu DepilConcept jest kompleksowe wsparcie oraz bliska współpraca w celu osiągniecia zysku już w pierwszym miesiącu działania salonu. Pomagamy w wyborze najlepszego lokalu, przygotowujemy projekt oraz dostarczamy konieczne wyposażenie wnętrza. Zapewniamy profesjonalne szkolenia teoretyczne i praktyczne dla franczyzobiorców, managerów oraz pracowników (kosmetyczek i kosmetolożek) przez cały okres współpracy. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Ważnym elementem jest wsparcie operacyjne w rekrutacji pracowników, funkcjonowaniu gabinetu - w zakresie sprzedaży oraz obsługi klienta na najwyższym poziomie. Dedykowany dział marketingu realizuje strategie i plan marketingowy dla marki oraz prowadzi skuteczne kampanie reklamowe w celu pozyskania nowych Klientów dla gabinetów, wykorzystując przy tym nowoczesne technologie i narzędzia zwiększające efektywność realizowanych działań. Wspieramy franczyzobiorców w lokalnych działaniach marketingowych. Dysonujemy również sprawdzoną technologią urządzeń do trwałej depilacji i własnym serwisem – jest to gwarancją ciągłości prowadzenia biznesu np.: urządzenia zastępcze na czas napraw. Razem dbamy o wysoką jakość obsługi i usług.

Poprzez regularne i profesjonalne szkolenia teoretyczne oraz praktyczne stale dbamy o najwyższą jakość usług trwałej depilacji w salonach DepilConcept. Niezależnie od tego, w którym salonie wykonasz zabieg standard będzie zawsze ten sam – najwyższy. Realizujemy stały monitoring zabiegów w gabinetach oraz badamy i analizujemy jakość obsługi w celu wdrażania nowych standardów.


Angażujemy franczyzobiorców w tworzenie nowych rozwiązań. Aktywnie biorą oni udział w pracach nad komunikacją marki, oferowanymi usługami, obsługą klienta oraz wdrażaniu nowych rozwiązań operacyjnych ułatwiających pracę salonu. Franczyzobiorcy aktywnie wspierają ogólnopolskie programy i akcje specjalne mające na celu wsparcie potrzebującym m.in.: „Piękna, bo zdrowa” – wsparcie profilaktyki onkologicznej kobiet, „Wspieram Mój Szpital” – wsparcie szpitali w okresie pandemii, „Pomagamy Włochaczom” – wsparcie schronisk dla zwierząt. Razem możemy więcej!


Dołącz do nas! Zapraszamy na pokład!

Dołącz do największej sieci salonów trwałej depilacji w Polsce!

Wróć do góry