Pracujesz w korporacji i zastanawiasz się nad własnym biznesem w 2024 roku?


Poznaj gładki biznes

i zarabiaj średnio 20 000 zł brutto!


Wypełnij formularz - skontaktujemy się

z Tobą!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marta Szymczak prowadząca działalność gospodarczą wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod firmą: Brown Sugar Esthetical Marta Szymczak. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu umożliwienia Ci skorzystania z naszej promocji oraz przesyłania drogą mailową oraz telefoniczną treści marketingowych (w razie wyrażenia poniżej zgody) znajdziesz w naszej Polityce Prywatności, odpowiednio w pkt II ppkt 1 oraz pkt II ppkt 2. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji. Potwierdzam zapoznanie się z Regulamin Promocji DepilConcept Polska
<br/>
<br/>

Zyskaj średnio 20000 zł brutto miesięcznie!

Pracujesz w korporacji? Masz już dosyć pracy po godzinach? Czas na gładki biznes w 2024 roku!


Zostań własną szefową! Pomożemy Ci zadbać o Twój rentowny biznes! Zyskasz więcej czasu dla siebie
i najbliższych! To biznes dla Ciebie!

Jesteś już zmęczona pracą

w korporacji? Nie masz czasu dla siebie?

Praca od rana do wieczora! Nadgodziny! Brak czasu dla siebie i najbliższych! Ugotowanie obiadu, przygotowanie kolacji oraz porządki w domu! To codzienne Twoje obowiązki?Masz czas na realizację swoich marzeń i planów?

Masz czas na fitness lub jogę?

Masz czas dla najbliższych - rodziny i przyjaciół?


Wynagrodzenie kobiety za pracę zawodową traktuje się często jako „uzupełnienie” zarobków partnera!


Jak tak wygląda to u Ciebie?Chcesz wybrać niezależność finansową? Chcesz mieć własny biznes i samej decydować o harmonogramie Twojego dnia? Chcesz mieć wsparcie w prowadzeniu własnej firmy od innych doświadczonych przedsiębiorczyń?Poznaj bliżej kobiecy biznes DepilConcept w ramach sieci franczyzowej!

Zmień swoje życie i dołącz do franczyzobiorczyń DepilConcept!


Masz już dość ciągłej pracy od 8 do wieczora? Masz już dość wiecznego braku czasu dla siebie i dla innych? Chcesz odzyskać kontrolę nad własnym życiem i nad własnymi finansami?Zapraszamy Ciebie w podróż do kobiecego biznesu DepilConcept! Dołącz do dziesiątek przedsiębiorczych kobiet, które zyskały niezależność finansową, pewność siebie i czas dla realizację własnych marzeń! Myślisz, że to jest możliwe do osiągnięcia?


TAK! Na każdym etapie biznesu będziemy Cię wspierać i pomagać! W naszej sieci pracuje ponad 200 kobiet – wiemy co dla nas jest najważniejsze i priorytetowe!

 • Oszczędzasz czas – realizujemy szkolenia i spotkania dla franczyzobiorców online! Raporty i analizy, pracę salonu możesz kontrolować zdalnie np.: z domu!
 • Otrzymujesz pełną kontrolę nad własną praca i finansami! Z naszym know-how możesz średnio zarabiać 20 000 zł brutto przy obrotach salonu blisko 74 000 zł!
 • My zajmiemy się marketingiem internetowym, szkoleniami pracowników. Pomożemy Ci na każdym kroku!
 • Jako właścicielka salonu DepilConcept będziesz mogła pozwolić sobie na realizację marzeń swoich i najbliższych!
 • Twoje zaangażowanie w połączniu z KONOW-HOW DEPILCONCEPT przyczyni się do Twojego SUKCESU!

Zostań niezależną i przedsiębiorczą kobietą z DepilConcept! Spełnij marzenia!

Dlaczego warto wybrać

franczyzę DepilConcept w 2023 roku?

 • Szacowany średni miesięczny zysk to 20 000 zł brutto!
 • Szybki zwrot z inwestycji
 • 13 lat doświadczenia na rynku!
 • Największa sieć trwałej depilacji w Polsce!
 • 91 salonów w całym kraju! 230 na świecie!
 • Rosnący potencjał rynku.
 • Biznes odporny na pandemię i kryzys tzw. "efekt szminki"!

 • Sprawdzony koncept biznesowy.
 • Unikalne know-how.
 • Stałe wsparcie przez 5 lat w prowadzeniu salonu oraz lokalnym marketingu.
 • Szkolenia, konferencje i analizy.
 • Nie wymagamy znajomości branży kosmetycznej!
 • Wyłączność na danym obszarze.
Image

Średni miesięczny przychód salonu to 74 000 zł!* Najlepszy wynik i rekord sieci 335 000 zł!**

*Dane za 2022 rok **2023

Nagroda BusinessWomen Awards 2021!

Lider franczyzy dla kobiet

w branży kosmetycznej

Wybierz odpowiedni PLAN INWESTYCJI dla Ciebie!

DepilBiznes RENTAL


99 700 zł netto

opcja z urządzeniem SHR w najmie (lub leasing)


+ Adaptacja lokalu: od 80 do 150 tys. złotych, w zależności o stanu lokalu.


Opłaty miesięczne

miesięczna opłata franczyzowa: 2 tys. zł netto,

miesięczna opłata marketingowa: 2 tys. zł netto.

miesięczna opłata za 2 urządzenie: 1 tys. zł netto

DepilBiznes STANDARD

Najczęściej wybierany przez franczyzobiorców.


139 700 zł netto

opcja z 1 urządzeniem SHR w zakupie.


+ Adaptacja lokalu: od 80 do 150 tys. złotych, w zależności o stanu lokalu.


Opłaty miesięczne

miesięczna opłata franczyzowa: 2 tys. zł netto,

miesięczna opłata marketingowa: 2 tys. zł netto.

miesięczna opłata za 2 urządzenie: 1 tys. zł netto

DepilBiznes DYNAMIC


179 700 zł netto

opcja z 2 urządzeniami SHR w zakupie.


+ Adaptacja lokalu: od 80 do 150 tys. złotych, w zależności o stanu lokalu.


Opłaty miesięczne

miesięczna opłata franczyzowa: 2 tys. zł netto,

miesięczna opłata marketingowa: 2 tys. zł netto.

miesięczna opłata za 2 urządzenie: 1 tys. zł netto

Więcej informacji
Icon

Wybrane OPINIE O BIZNESIE

franczyzobiorczyń w sieci DepilConcept:

Martyna Błaszczyk

franczyzobiorczyni dwóch salonów w Szczecinie.


Marzenie Martyny Błaszczyk ziściło sięw połowie marca 2018 roku – w lewobrzeż-nej części Szczecina ruszył jej własny gabi-net Depil Concept. Biznes franczyzobior-czyni rozwijał się na tyle dobrze, że już poczterech miesiącach zaczęła myśleć o uru-chomieniu kolejnego gabinetu w Szczeci-nie. Przygotowania do otwarcia trwały kilkamiesięcy. W grudniu 2019 roku podpisaładrugą umowę licencyjną z DepilConcept

Agnieszka Koziarska-Wilkowiecka

franczyzobiorczyni salonu w Tomaszowie i Piotrkowie.


Gabinet w Tomaszowie ruszył w drugiej połowie kwietnia tego roku. Agnieszka Koziarska-Wilkowiecka nie korzystała z leasingu, więc całkowity koszt inwestycji zamknął się w kwocie ok. 150 tys. zł. Franczyzobiorczyni zatrudnia dziś dwie kosmetyczki oraz menedżerkę salonu (sama jeszcze pracuje na etacie w innej firmie). Mówi, że po kilku pierwszych miesiącach jest zadowolona z biznesu.

Agnieszka Niedbała

franczyzobiorczyni od 10 lat salonu na Woli w Warszawie.


Specjalizacja jest naszym atutem, odróżnia nas od lokalnej konkurencji. Większość gabinetów kosmetycznych zajmuje się wszystkim po trochu, co oznacza, że żadna z tych dziedzin najczęściej nie jest na najwyższym poziomie. My mamy tylko depilację, ale jesteśmy w tym najlepsi

Twoja niezależność
i samodzielność przy pełnym wsparciu DepilConcept!

Więcej czasu dla najbliższych!

Twój rentowny biznes!

Krok po korku prowadzimy

Ciebie do sukcesu!

Jak wygląda droga do franczyzobiorcy salonu DepilConcept?

Czas trwania procesu rekrutacji i przygotowania do wejścia do systemu jest uzależniony od zaangażowania oraz dostępności kandydata. Zazwyczaj zajmuje to od około 2-3 miesięcy. Przed otwarciem salonu franczyzobiorca z pracownikami przechodzi tygodniowe szkolenie wstępne w centrali firmy w Piasecznie pod Warszawą. Poniżej prezentujemy przebieg procesu:


ETAP 1 > POZNAJMY SIĘ (Już na tym etapie jesteś!)


1. Wypełnienie formularza - Wypełnij formularz (znajdziesz go tutaj) w którym wyjaśnisz dlaczego ubiegasz się o franczyzę DepilConcept, jaka lokalizacja Ciebie interesuje oraz możesz napisać pytania, które pomogą Ci przybliżyć dochodowy biznes DepilConcept.


2. Mail informacyjny – Broszura Informacyjna Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas Broszurę Informacyjną na temat działania sieci DepilConcept w Polsce. Od teraz możesz bezpośrednio kontaktować się z Twoim opiekunem: telefonicznie lub mailowo.


3. Kontakt z Działem Franczyzy Po wysłaniu do Ciebie maila skontaktujemy się z Tobą w celu rozmowy na temat możliwości otwarcie w danej lokalizacji salonu DepilConcept, możliwości finansowania inwestycji oraz odpowiemy na każde pytanie dotyczące współpracy.


4. Oferta – Plan inwestycji oraz sprzedaży Po rozmowie telefonicznej prześlemy Tobie m.in.: Plan Inwestycji oraz sprzedaży – dzięki temu będzie możliwe dokładne oszacowanie zyskowności planowanej inwestycji oraz możliwość wyboru konkretnej lokalizacji.


5. Spotkanie w Centrali firmy. Jeżeli Twoja kandydatura spełni nasze oczekiwania oraz nasz pomysł na biznes będzie tym czego oczekujesz zaprosimy Ciebie na spotkanie do centrali firmy w Piasecznie w celu omówienia szczegółów współpracy oraz Umowy.ETAP 2 > UMOWA I PRZYGOTOWANIE SALONU DO OTWARCIA


1. Podpisanie Umowy to najbardziej wyczekiwany moment – podpisanie Umowy Franczyzy. Po tym czasie dedykowany opiekun z Działu Wsparcia rozpoczyna prace nad wspólnym wyborem lokalizacji salonu w danym mieście, projektem aranżacji salonu i remontem, rekrutacją pracowników oraz rozpoczęciem lokalnych działań marketingowych.

ETAP 3 > OTWARCIE SALONU


1. Tygodniowe szkolenie wstępne Przed otwarciem gabinetu konieczne będzie odbycie tygodniowego szkolenia wstępnego z zespołem w centrali firmy.


2. Kontakt telefoniczny z Klientami na START! Po powrocie ze szkolenia pierwszym zadaniem będzie zaproszenie zainteresowanych Klientów na konsultację i pierwszy zabieg trwałej depilacji. Otrzymujesz już bazę klientów pozyskaną z prowadzonej kampanii reklamowej oraz pracujesz już w dedykowanym systemie CRM.


3. Uroczyste otwarcie salonu, w wyjątkowej oprawie. Wizyty pierwszych klientów – pierwsze konsultacje, pierwsze zabiegi. W ramach wsparcia operacyjnego działania salonu na 1-2 dni z centrali firmy są dedykowani opiekunowie.


4. Szkolenia, analizy i raporty. Po otwarciu salonu będziesz zapraszany na comiesięczne analizy wyników, szkolenia sprzedażowe i marketingowe oraz na spotkania dedykowane dla całej sieci w Polsce franczyzobiorców, managerów oraz pracowników salonów – dzięki temu podczas współpracy będzie możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji oraz zdobywania nowej wiedzy z zakresu kosmetyki oraz prowadzenia biznesu.

Nasz model biznesowy opiera się na trzech solidnych filarach marki

Precyzja i szybkość

DepilConcept oferuje wyłącznie zabiegi depilacji i fototerapii. Tak wąska specjalizacja oraz profesjonalna obsługa to gwarancja precyzji i szybkości świadczonych usług.

Jakość i przystępna cena

Wysoką jakość usług zapewniają nowoczesne urządzenia, kosmetyki oraz profesjonalizm pracowników, dzięki temu DepilConcept oferuje najatrakcyjniejszą na rynku relację pomiędzy ceną, jakością i zakresem usług.

Rentowność

Biznes musi przynosić zyski, dlatego koncepcja biznesowa DepilConcept została tak opracowana, aby umożliwić osiągnięcie rentowności już od pierwszego miesiąca działalności.

Podstawą modelu jest synergia DepilConcept z franczyzobiorcami w dążeniu do wspólnego sukcesu oraz wyznaczonych celów.

Biznes odporny na kryzys!

Wzrost sprzedaży +31% r/r w 2022 roku!

*Dane za 2022 rok

Kompleksowe wsparcie w biznesie

Siłą systemu DepilConcept jest kompleksowe wsparcie oraz bliska współpraca w celu osiągniecia zysku już w pierwszym miesiącu działania salonu. Pomagamy w wyborze najlepszego lokalu, przygotowujemy projekt oraz dostarczamy konieczne wyposażenie wnętrza. Zapewniamy profesjonalne szkolenia teoretyczne i praktyczne dla franczyzobiorców, managerów oraz pracowników (kosmetyczek i kosmetolożek) przez cały okres współpracy. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Ważnym elementem jest wsparcie operacyjne w rekrutacji pracowników, funkcjonowaniu gabinetu - w zakresie sprzedaży oraz obsługi klienta na najwyższym poziomie. Dedykowany dział marketingu realizuje strategie i plan marketingowy dla marki oraz prowadzi skuteczne kampanie reklamowe w celu pozyskania nowych Klientów dla gabinetów, wykorzystując przy tym nowoczesne technologie i narzędzia zwiększające efektywność realizowanych działań. Wspieramy franczyzobiorców w lokalnych działaniach marketingowych. Dysonujemy również sprawdzoną technologią urządzeń do trwałej depilacji i własnym serwisem – jest to gwarancją ciągłości prowadzenia biznesu np.: urządzenia zastępcze na czas napraw. Razem dbamy o wysoką jakość obsługi i usług.

Poprzez regularne i profesjonalne szkolenia teoretyczne oraz praktyczne stale dbamy o najwyższą jakość usług trwałej depilacji w salonach DepilConcept. Niezależnie od tego, w którym salonie wykonasz zabieg standard będzie zawsze ten sam – najwyższy. Realizujemy stały monitoring zabiegów w gabinetach oraz badamy i analizujemy jakość obsługi w celu wdrażania nowych standardów.


Angażujemy franczyzobiorców w tworzenie nowych rozwiązań. Aktywnie biorą oni udział w pracach nad komunikacją marki, oferowanymi usługami, obsługą klienta oraz wdrażaniu nowych rozwiązań operacyjnych ułatwiających pracę salonu. Franczyzobiorcy aktywnie wspierają ogólnopolskie programy i akcje specjalne mające na celu wsparcie potrzebującym m.in.: „Piękna, bo zdrowa” – wsparcie profilaktyki onkologicznej kobiet, „Wspieram Mój Szpital” – wsparcie szpitali w okresie pandemii, „Pomagamy Włochaczom” – wsparcie schronisk dla zwierząt. Razem możemy więcej!


Dołącz do nas! Zapraszamy na pokład!

Dołącz do największej sieci salonów trwałej depilacji w Polsce!

Wróć do góry