Jesteś mamą i zastanawiasz się nad własnym biznesem w 2024 roku? Poszukujesz zyskownego biznesu i chcesz zyskać czas dla siebie i rodziny?


Wypełnij formularz - skontaktujemy się

z Tobą:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Marta Szymczak prowadząca działalność gospodarczą wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod firmą: Brown Sugar Esthetical Marta Szymczak. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu umożliwienia Ci skorzystania z naszej promocji oraz przesyłania drogą mailową oraz telefoniczną treści marketingowych (w razie wyrażenia poniżej zgody) znajdziesz w naszej Polityce Prywatności, odpowiednio w pkt II ppkt 1 oraz pkt II ppkt 2. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji. Potwierdzam zapoznanie się z Regulamin Promocji DepilConcept Polska


Zyskaj średnio 20000 zł brutto miesięcznie!

Jesteś mamą? Otwórz z nami rodzinny salon DepilConcept w 2024 roku!

Salon DepilConcept może miesięcznie wygenerować przychód blisko 335 000 zł! Z nami to możliwe!

Pomożemy Ci zadbać o Twój biznes! Ty zyskasz więcej czasu dla siebie i rodziny! To biznes dla Ciebie!

Jesteś zapracowaną mamą

i nie masz czasu dla rodziny?

Praca od rana do wieczora! Odrabianie lekcji z dziećmi! Ugotowanie obiadu, przygotowanie kolacji oraz porządki w domu! To codzienne obowiązki mam w Polsce!Kobiety, matki często dopiero późnym wieczorem znajdują chwilę, aby pobyć przez moment ze swoim partnerem i pociechami.


W rzeczywistości wiele pracujących matek nie jest w stanie odbierać swoich dzieci ze szkoły, a następnie się nimi zajmować.


Wynagrodzenie kobiety za pracę zawodową traktuje się często jako „uzupełnienie” zarobków męża.Jak tak wygląda to u Ciebie?Chcesz wybrać niezależność finansową? Chcesz mieć własny biznes i samej decydować o harmonogramie Twojego dnia? Chcesz mieć wsparcie w prowadzeniu własnej firmy od innych doświadczonych przedsiębiorczyń?

Zmień swoje życie i dołącz do mam, franczyzobiorczyń DepilConcept w 2024 roku!


Masz już dość ciągłej pracy od 8 do wieczora? Masz już dość wiecznego braku czasu dla siebie i dla innych? Chcesz odzyskać kontrolę nad własnym życiem i nad własnymi finansami?Zapraszamy Ciebie w podróż do kobiecego biznesu DepilConcept! Dołącz do dziesiątek przedsiębiorczych kobiet – również matek, które zyskały niezależność finansową, pewność siebie i czas dla rodziny! Myślisz, że to jest możliwe do osiągnięcia?


TAK! Na każdym etapie biznesu będziemy Cię wspierać i pomagać! W naszej sieci pracuje ponad 300 kobiet – wiemy co dla nas jest najważniejsze i priorytetowe!

 • Oszczędzasz czas – realizujemy szkolenia i spotkania dla franczyzobiorców online! Raporty i analizy, pracę salonu możesz kontrolować zdalnie np.: z domu!
 • Otrzymujesz pełną kontrolę nad własną praca i finansami! Z naszym know-how możesz średnio zarabiać 20 000 zł przy obrotach salonu blisko 74 000 zł!
 • My zajmiemy się marketingiem internetowym, szkoleniami pracowników. Pomożemy Ci na każdym kroku!
 • Jako właścicielka salonu DepilConcept będziesz mogła pozwolić sobie na realizację marzeń swoich i najbliższych!
 • Bycie SuperMamą z DepilConcept jest w zasięgu Twoich możliwości!

Usługi beauty to segment rynku, który z roku na rok rośnie. Kamil Miciałkiewicz, menedżer ds. rozwoju sieci DepilConcept Polska, mówi, że Polki dbają o siebie i nie oszczędzają na urodzie, co potwierdzają wyniki firmy. – Gabinety trwałej depilacji to typ działalności, w której dzięki relacjom i profesjonalnym usługom franczyzobiorca może zbudować stabilny biznes oparty o lojalność klientek. Jest to możliwe, tym bardziej że zabiegi trwałej depilacji stały się usługami czysto higienicznymi, zaś gładka skóra wymaga dbania oraz powtarzania zabiegów. Jest więc powtarzalna i buduje lojalność – wyjaśnia Kamil Miciałkiewicz. […]


Dzięki temu trendowi firma od kilku lat odnotowuje wzrosty sprzedaży usług trwałej depilacji. Menedżer dodaje, że w kwietniu tego roku padł kolejny sprzedażowy rekord w jednym z salonów franczyzowych – 234 000 zł. – Średnia miesięczna sprzedaż w naszych gabinetach wzrosła o 36 proc. w stosunku do poprzedniego roku. Bardzo dobrych wyników spodziewamy się również za ostatnie miesiące 2022 roku. […]


Dobre wyniki sprzedażowe gabinetów przekładają się na rosnące zainteresowanie franczyzą marki.W tym roku firma uruchomiła 16 nowych gabinetów licencyjnych, w przygotowaniu jest 20 kolejnych.Przyszły rok DepilConcept zamierza zamknąć z liczbą 90 salonów kosmetycznych..

Zostań niezależną SuperMamą z DepilConcept!

 • Średni miesięczny zysk to 20 000 zł brutto!
 • Szybki zwrot z inwestycji - do 12 miesięcy.
 • 21 000 klientów miesięcznie w sieci!
 • 13 lat doświadczenia na rynku!
 • Największa sieć trwałej depilacji w Polsce!
 • 91 salonów w całym kraju! 230 na świecie!
 • Rosnący potencjał rynku.
 • Biznes odporny na pandemię i kryzys tzw. "efekt szminki".

Dlaczego warto wybrać franczyzę DepilConcept?

 • Sprawdzony koncept biznesowy.
 • Unikalne know-how.
 • Stałe wsparcie w prowadzeniu salonu oraz lokalnym marketingu.
 • Szkolenia, konferencje i analizy.
 • Nie wymagamy znajomości branży kosmetycznej!
 • Wyłączność na danym obszarze.

Średni miesięczny przychód salonu to 74 000 zł!* Najlepszy wynik miesiąca i rekord sieci to 335 000 zł!**

*Dane za 2022 rok **2023


Nagroda BusinessWomen Awards 2021!

Lider franczyzy dla kobiet

w branży kosmetycznej

Wybierz odpowiedni PLAN INWESTYCJI dla Ciebie!

DepilBiznes RENTAL


99 700 zł netto

opcja z urządzeniem SHR w najmie (lub leasing)


+ Adaptacja lokalu: od 80 do 150 tys. złotych, w zależności o stanu lokalu.


Opłaty miesięczne

miesięczna opłata franczyzowa: 2 tys. zł netto,

miesięczna opłata marketingowa: 2 tys. zł netto.

miesięczna opłata za 2 urządzenie: 1 tys. zł netto.

DepilBiznes STANDARD

Najchętniej wybierany przez franczyzobiorców.


139 700 zł netto

opcja z 1 urządzeniem SHR z zakupem.


+ Adaptacja lokalu: od 80 do 150 tys. złotych, w zależności o stanu lokalu.


Opłaty miesięczne

miesięczna opłata franczyzowa: 2 tys. zł netto, miesięczna opłata marketingowa: 2 tys. zł netto. miesięczna opłata za 2 urządzenie: 1 tys. zł netto.

DepilBiznes DYNAMIC


179 700 zł netto

opcja z 2 urządzeniami SHR.


+ Adaptacja lokalu: od 80 do 150 tys. złotych, w zależności o stanu lokalu.


Opłaty miesięczne

miesięczna opłata franczyzowa: 2 tys. zł netto, miesięczna opłata marketingowa: 2 tys. zł netto. miesięczna opłata za 2 urządzenie: 1 tys. zł netto.

Icon

Wybrane OPINIE mam franczyzobiorczyń
w sieci DepilConcept:

Agnieszka Niedbała

franczyzobiorczyni od 12 lat salonu na Woli w Warszawie.


"Przed rozpoczęciem współpracy z DepilConcept miałam bardzo intensywną pracę, związaną z częstymi podróżami - żyłam na walizkach. Gdy pojawiły się dzieci podjęłam decyzję że czas najwyższy na zmiany, pora aby ustabilizować swoje życie - na własny biznes! Nie chciałam ryzykować i wybrałam sieć franczyzową DepilConcept. Mój własny salon dał mi poczucie stabilności oraz niezależność finansową! Gdybym miała podejmować decyzję jeszcze raz - wybrałabym tą samą drogę!"

Jak wygląda droga do franczyzobiorcy salonu DepilConcept?

Czas trwania procesu rekrutacji i przygotowania do wejścia do systemu jest uzależniony od zaangażowania oraz dostępności kandydata. Zazwyczaj zajmuje to od około 2-3 miesięcy. Przed otwarciem salonu franczyzobiorca z pracownikami przechodzi tygodniowe szkolenie wstępne w centrali firmy w Piasecznie pod Warszawą. Poniżej prezentujemy przebieg procesu:


ETAP 1 > POZNAJMY SIĘ (Już na tym etapie jesteś!)


1. Wypełnienie formularza - Wypełnij formularz (znajdziesz go tutaj) w którym wyjaśnisz dlaczego ubiegasz się o franczyzę DepilConcept, jaka lokalizacja Ciebie interesuje oraz możesz napisać pytania, które pomogą Ci przybliżyć dochodowy biznes DepilConcept.


2. Mail informacyjny – Broszura Informacyjna Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas Broszurę Informacyjną na temat działania sieci DepilConcept w Polsce. Od teraz możesz bezpośrednio kontaktować się z Twoim opiekunem: telefonicznie lub mailowo.


3. Kontakt z Działem Franczyzy Po wysłaniu do Ciebie maila skontaktujemy się z Tobą w celu rozmowy na temat możliwości otwarcie w danej lokalizacji salonu DepilConcept, możliwości finansowania inwestycji oraz odpowiemy na każde pytanie dotyczące współpracy.


4. Oferta – Plan inwestycji oraz sprzedaży Po rozmowie telefonicznej prześlemy Tobie m.in.: Plan Inwestycji oraz sprzedaży – dzięki temu będzie możliwe dokładne oszacowanie zyskowności planowanej inwestycji oraz możliwość wyboru konkretnej lokalizacji.


5. Spotkanie w Centrali firmy. Jeżeli Twoja kandydatura spełni nasze oczekiwania oraz nasz pomysł na biznes będzie tym czego oczekujesz zaprosimy Ciebie na spotkanie do centrali firmy w Piasecznie w celu omówienia szczegółów współpracy oraz Umowy.ETAP 2 > UMOWA I PRZYGOTOWANIE SALONU DO OTWARCIA


1. Podpisanie Umowy to najbardziej wyczekiwany moment – podpisanie Umowy Franczyzy. Po tym czasie dedykowany opiekun z Działu Wsparcia rozpoczyna prace nad wspólnym wyborem lokalizacji salonu w danym mieście, projektem aranżacji salonu i remontem, rekrutacją pracowników oraz rozpoczęciem lokalnych działań marketingowych.

ETAP 3 > OTWARCIE SALONU


1. Tygodniowe szkolenie wstępne Przed otwarciem gabinetu konieczne będzie odbycie tygodniowego szkolenia wstępnego z zespołem w centrali firmy.


2. Kontakt telefoniczny z Klientami na START! Po powrocie ze szkolenia pierwszym zadaniem będzie zaproszenie zainteresowanych Klientów na konsultację i pierwszy zabieg trwałej depilacji. Otrzymujesz już bazę klientów pozyskaną z prowadzonej kampanii reklamowej oraz pracujesz już w dedykowanym systemie CRM.


3. Uroczyste otwarcie salonu, w wyjątkowej oprawie. Wizyty pierwszych klientów – pierwsze konsultacje, pierwsze zabiegi. W ramach wsparcia operacyjnego działania salonu na 1-2 dni z centrali firmy są dedykowani opiekunowie.


4. Szkolenia, analizy i raporty. Po otwarciu salonu będziesz zapraszany na comiesięczne analizy wyników, szkolenia sprzedażowe i marketingowe oraz na spotkania dedykowane dla całej sieci w Polsce franczyzobiorców, managerów oraz pracowników salonów – dzięki temu podczas współpracy będzie możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji oraz zdobywania nowej wiedzy z zakresu kosmetyki oraz prowadzenia biznesu.

Nasz model biznesowy opiera się na trzech solidnych filarach marki

Precyzja i szybkość

DepilConcept oferuje wyłącznie zabiegi depilacji i fototerapii. Tak wąska specjalizacja oraz profesjonalna obsługa to gwarancja precyzji i szybkości świadczonych usług.

Jakość i przystępna cena

Wysoką jakość usług zapewniają nowoczesne urządzenia, kosmetyki oraz profesjonalizm pracowników, dzięki temu DepilConcept oferuje najatrakcyjniejszą na rynku relację pomiędzy ceną, jakością i zakresem usług.

Rentowność

Biznes musi przynosić zyski, dlatego koncepcja biznesowa DepilConcept została tak opracowana, aby umożliwić osiągnięcie rentowności już od pierwszego miesiąca działalności.

Podstawą modelu jest synergia DepilConcept z franczyzobiorcami w dążeniu do wspólnego sukcesu oraz wyznaczonych celów.

Kompleksowe wsparcie w biznesie

Siłą systemu DepilConcept jest kompleksowe wsparcie oraz bliska współpraca w celu osiągniecia zysku już w pierwszym miesiącu działania salonu. Pomagamy w wyborze najlepszego lokalu, przygotowujemy projekt oraz dostarczamy konieczne wyposażenie wnętrza. Zapewniamy profesjonalne szkolenia teoretyczne i praktyczne dla franczyzobiorców, managerów oraz pracowników (kosmetyczek i kosmetolożek) przez cały okres współpracy. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Ważnym elementem jest wsparcie operacyjne w rekrutacji pracowników, funkcjonowaniu gabinetu - w zakresie sprzedaży oraz obsługi klienta na najwyższym poziomie. Dedykowany dział marketingu realizuje strategie i plan marketingowy dla marki oraz prowadzi skuteczne kampanie reklamowe w celu pozyskania nowych Klientów dla gabinetów, wykorzystując przy tym nowoczesne technologie i narzędzia zwiększające efektywność realizowanych działań. Wspieramy franczyzobiorców w lokalnych działaniach marketingowych. Dysonujemy również sprawdzoną technologią urządzeń do trwałej depilacji i własnym serwisem – jest to gwarancją ciągłości prowadzenia biznesu np.: urządzenia zastępcze na czas napraw. Razem dbamy o wysoką jakość obsługi i usług.

Poprzez regularne i profesjonalne szkolenia teoretyczne oraz praktyczne stale dbamy o najwyższą jakość usług trwałej depilacji w salonach DepilConcept. Niezależnie od tego, w którym salonie wykonasz zabieg standard będzie zawsze ten sam – najwyższy. Realizujemy stały monitoring zabiegów w gabinetach oraz badamy i analizujemy jakość obsługi w celu wdrażania nowych standardów.


Angażujemy franczyzobiorców w tworzenie nowych rozwiązań. Aktywnie biorą oni udział w pracach nad komunikacją marki, oferowanymi usługami, obsługą klienta oraz wdrażaniu nowych rozwiązań operacyjnych ułatwiających pracę salonu. Franczyzobiorcy aktywnie wspierają ogólnopolskie programy i akcje specjalne mające na celu wsparcie potrzebującym m.in.: „Piękna, bo zdrowa” – wsparcie profilaktyki onkologicznej kobiet, „Wspieram Mój Szpital” – wsparcie szpitali w okresie pandemii, „Pomagamy Włochaczom” – wsparcie schronisk dla zwierząt. Razem możemy więcej!


Dołącz do nas! Zapraszamy na pokład!

Biznes odporny na kryzys! Wzrost sprzedaży +31% r/r w 2022 roku!

*Dane za 2022 rok.

Gładki biznes związany w usługami trwałej depilacji jest odporny na kryzys m.in.: związany z falami pandemii Covid-19 czy wojną na Ukrainie. Potwierdzeniem są wyniki 73 salonów w ramach sieci DepilConcept.


Średnia sprzedaży w 2022 wzrosła +31% w stosunku do 2021 roku.


W grudniu 2022 odnotowaliśmy NOWE REKORDY w sieci franczyzowej. Najlepszy salon osiągnął wynik 305 000 zł (12.2022), w całej sieci średnia sprzedaży wyniosła 74 000 zł – są to najlepsze wyniki od 12 lat marki DepilConcept w Polsce!


Salony DepilConcept to już 2% rynku beauty w Polsce!


Krzywa trendu wskazuje, że 2023 roku powinny być przekroczone aktualne rekordy sprzedaży!


Dodatkowo wyniki potwierdzają BRAK SEZONOWOŚCI BIZNESU w osiąganiu zaplanowanych zysków! Duży wpływ mają tu działania marketingowe realizowane przez franczyzodawcę dla franczyzobiorców.

Dołącz do największej sieci salonów trwałej depilacji w Polsce!

Wróć do góry